Menü
TR EN DE
FUAR STANDLARI
AHŞAP FUAR STANDI
Ahşap fuar stantları sunta boya ve sunta lam olarak ikiye ayrılır. Bu seçim tasarımın özeliğine göre değişir.
  • Sunta Boya Standlar
    Oval hatların da kullanılabildiği ham sunta üzerine alçı çekildikten sonra boya uygulaması yapılması, hem standınızı bir bütün olarak gösterecek, hem de standınızın ek yerlerini boya ve alçıyla kapamış olacaktır. Yalnız boya ve alçı işçiliği arttırdığından dolayı, sunta boya stantlar hem kurlum süresini arttırır hem de çok kir çıkardığı için uygulama esnasında temizliğinin daha detaylı ve tiziz yapılması gerekir. Sunta boya stantlar sunta lam stantlara göre daha şıktır.
  • Sunta Lam Standlar
    Seçtiğiniz kartela rengine göre ham suntalarla yapılan stantlardır. İşçiliğinin daha detaylı yapılması gerekir çünkü alçı ve boya çekemeyeceğiniz için ek yerlerinin düzgün yapılması ve önceden atölyemizde hazırlanmış, denenmiş ve planlanmış olması gerekir ki standınız şık dursun. Sunta lam stantlar düz hatlardan oluşmalıdır. Tasarımının buna göre çizilmesi gerekir. Tasarımı şık olan sunta lam stantların, sunta boya satanların önüne geçtiğini söyleyebiliriz.
Modüler Sistem Fuar Standı
Modüler sistem isminden de belli olduğu gibi modül sitemlerinin birleşmesiyle olur. Hazır alüminyum parçalar ve standart ölçülü suntaların bir araya gelip, sizin seçtiğiniz renk kartelasına göre renklendirmesinin folyo baskı uygulama dediğimiz sunta üzerine sıvanarak yapılan düz hatlardan oluşan, ekstra aparatlarla zenginleştirilen, ahşap stantlara göre daha az maliyetli, şık ve kullanışlı olan sistemdir.
Kongre Standı
Katılım gösterdiğiniz kongre, organizasyon veya sergilerde, ahşap ve modüler sistemlerin yapılabileceği tüm projelerin uygulamasını yapmaktan mutluluk duyarız.
OFİS TASARIM & UYGULAMA
Turkuaz Mimarlık, iş ve yaşam alanlarında son trendlerin, sade, şık ve kalitelinin eksilmediği siz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrulusunda, size özgün tasarım çalışmalarını sunmaktan zevk duyar. Sadece tasarımsal boyutta değil, sizi yansıtacak mekan kullanımını kolaylaştıran projelerin hayata geçirilmesini sağlar.
MAĞAZA & SHOWROOM
ÇÖZÜMLERİ
Satışa sunulan ürünlerin, eğlenceli ve gereksinimleri karşılayabilen bir ortamda sunulması, günümüz pazarlama iletişim stratejilerinin çok önemli bir boyuttur. Mağaza ve showroom satış alanlarını çekici, göze hoş gelen, zevkli ve aynı zamanda satış odaklı bir ortam olarak tasarlamak oldukça yaratıcı ve özgün çalışmalar gerektiriyor. Tüketici ile doğru iletişimi kurarak satışa yönlendiren satış alanları yaratmak ekibimizin uzmanlık alanlarındandır.